Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΑΤΑΡΑ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΚΑΤΑΡΑ Empty ΚΑΤΑΡΑ

Δημοσίευση  pavlos Δευ Απρ 21 2008, 22:57

Φαγαμε ΚΑΡΦΩΜΑ ΜΕΓΑΛΟ!!!
Παω να παρω το φορτηγακι απο το παρκινγ και μερα μεσημερι στο καταστημα Χαλι (ονομα και πραμα) βρηκα σπασμενο το τζαμι και ελειπε το CD player. Δεν γαμεις λεω...γινοντε αυτα. Την αλλη μερα λοιπον λεω να παω την οικογενεια μια βολτα (Κυριακη) και αποφασιζω να παρω το αυτοκινουμενο που ειχα να το βαλω μπροστα κατι μηνες. Παω λοιπον στο παρκινγ με ολη την οικογενια, τραπεζια, σαντουιτσ κλπ κλπ, μπαινω μεσα βαζω μπροστα, ολα καλα, παω να πατησω φρενω...ΤΙΠΟΤΑ!!! Το πενταλ εφτανε μεχρι το δαπεδο. Με μια προχειρη ματια βλεπω οτι θελουν αλλαγη διαφορα εξαρτηματα, κι ετσι λοιπον πηγε συνεργειο.
Την αλλη μερα (Δευτερα) ηταν να ταξιδεψω στο Χασκοβο, στο αλλο 9 Ball Club, και λεω...τι μαλακιες, κατσε να παρω την αυτοκινηταρα μου. Ανοιγω λοιπον το γκαραζ στο σπιτι, βαζω το κλειδι στο BMW 520, βαζω μπροστα, ολα καλα για 2-3 δευτερολεπτα και ξαφνικα για πρωτη φορα απο τοτε που το εχω παρει (περιπου 6,5 χρονια) σταματαει και σβηνει. Αμαν λεω!? Κατσε σκεφτηκα, μπορει να ειναι συμπτωση. Ομως οχι. Απο τοτε δεν ξαναπηρε μπροστα και πρεπει να παει συνεργειο. Ετσι λοιπον πηρα το αυτοκινητο της γυναικας μου, και πηγα στη δουλεια μου, φυσικα μετα φοβου. Ποιος ξερει τι καρφωμα εφαγα, αλλα οποιος το εκανε αυτο τον ΔΥΠΛΟΚΑΡΦΩΝΩ και αυτο οποιος με ξερει απο παλια καταλαβαινει τι βαρος εχει... Sad
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΤΑΡΑ Empty Απ: ΚΑΤΑΡΑ

Δημοσίευση  kostaki_peev Τρι Απρ 22 2008, 20:19

PAVLARA MOU PRAGMATIKA SE LUPAMAI ALLA PERISSOTERO LUPAMAI TON DUSMOIRO POU EKANE TO LATHOS NA SE KARFOSEI. PANTOS MHN AFHNEIS MIKROPRAGMATA NA SOU XALASOUN THN DIATHESH.MHN MASAS KAI GIA SYMPARASTASH STELNO KAI EGO ENA DIPLO KARFOMA STON ALHTH GIA NA MATHEI...........
kostaki_peev
kostaki_peev
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης