Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παυλος - Καρλιτο

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  pavlos Παρ Απρ 25 2008, 17:03

Χτες με ενημερωσαν οι πληροφοριοδοτες μου οτι ο Καρλιτο εκανε ιδιαιτερα μαθηματα σκακιου και μαλιστα απο Πρωταθλητες του ειδους. Στη Φιλλιπουπολη γινετε το Πανευρωπαικο πρωταθλημα σκακιου και εχουν ερθει οι Ελληνες πρωταθλητες για να παρουν μερος στο διαγωνισμο. Πομηρος οπως παντα ο Καρλιτο, τους γνωρισε και του εκαναν τα μαθηματα που ειπαμε...
Ελα ομως που δεν καταλαβαν με ποιον ειχε να τα βαλει ο Καρλιτο!!!! Με τον περιβοητο ΚΑΦΕΝΟΒΟΙΟ ΠΑΥΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ετσι λοιπον σημερα που εμφανιστηκε στο 9Ball Club με σκοπο να με αφανισει σκακιστικα, επαθε το θανατο της αλεπους (για μια ακομα φορα).
Κατορθωσε στα 7 παιχνιδια να παρει μια ισοπαλια. Δηλαδη σκορ Παυλος +6 και μια ισοπαλια, Καρλιτο -6 και μια ισοπαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τεκνοποιηση σκετη....αχχχχαχαχααααααααααααααααααααααα
α και κατι ακομα. Ξαχασα να σας πω οτι εγω δεν παιζω στο Πανευρωπαικο τουρνουα που γινετε εδω, γιατι παιζω ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
αχαχαχαααααααααααααααα
Με τις υγειες σου μαστερ Καρλιτο!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θεατης στα 1α ματσ ηταν ο κυριος Σωτηρης, αλλα μετα απο τη γονιμοποιηση που επεφτε, βαρεθηκε το θεαμα και εφυγε!!!
αχαχαχαχααααααααααααααααααααααααα
χααχαααααααααααααααααααααααα
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  pacino Παρ Απρ 25 2008, 19:52

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ..Η`ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΦΗΜΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΥΛΟ ΝΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ...

ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΩΣ "ΜΑΓΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ" ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ ΠΑΡΑ ΩΣ "ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ" ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΟ IMAGE ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ... king

ΜΕ ΜΕΘΟΔΟΥΣ "MARCELO RIOS" ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΝΕΧΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ...ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΚΤΛ..ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ BERNABEU ΜΕ 9 ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ..ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΠΛΑ... scratch ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ....

ΔΕΝ ΜΕΙΩΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ Μr ΠΑΥΛΟΣ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ,ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΚΡΙBΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΜΟΥ,ΘΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΠΑΡΑΥΤΑ afro

AND THE MATCH GO ON.... study
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Εκκλησια

Δημοσίευση  pavlos Παρ Απρ 25 2008, 20:00

Μιας και υπαρχουν ενστασεις για ομιλιες κλπ την στιγμη του αγωνα, προτεινω λογω των ημερων να γινει ενας αγωνας στην εκκλησια!!!!
χααχαχαχαχαααααααααααααααα
Και κατι ακομα...
Οι παιχταραδες (δηλαδη εγω...) παιζουν παντου και με οτι συνθηκες.Σκεφτητε οτι την προηγουμενη φορα επεζα χωρις γυαλια και εβλεπα τους πυργους για πιονια.Δεν λεω...αυτο με βοηθησε να κανω Ματ ποιο ευκολα χωρις φυσικα να το θελω.αχχαχααααααααααααααααα
Και για φιναλε να πω κι αυτο. Στον κυριο Καρλιτο δεν μπορω να πω το περιβοητο -καλυτερα παρθενα παρα πουτανα κι ενα- γιατι απλα δεν εκανε κανενα.ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  pacino Παρ Απρ 25 2008, 20:09

Υ.Γ.ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΡΥΦΑ ΣΤΟ 9-BALL ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ www.nikitis.gr ΑΠΛΗ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΜΥΩΠΙΑ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΟΥΝ... bounce
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  pavlos Παρ Απρ 25 2008, 21:11

Παρεπιπ/ως
Εγω πασχω απο πρεσβηωποια (σωστα το εγραψα?)
Απο μυωποια αλλοι πασχουν...ειδικα μετα τον σημερινο σκακιστικο αγωνα!!! Μεταχτηκαν μερικα ματια εξω!!! cyclops
αχαχαααααααααααααααααααααααααααααα
αχαχαχαχαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  kostaki_peev Σαβ Απρ 26 2008, 18:17

FILE KARLITO SUMPASXO MAZI SOU ALLA PISTEUO OTI O POLEMOS NEURON TOU FILTATOU PAVLOU DEN EINAI PHGH PONHRON SKEPSEON ME SKOPO THN KATAKTHSH THS NIKHS ME KATHE MESO.APLA GIA TON UPERPROTATHLHTH PAVLO(KALO E) DEN NOEITE NIKH DIXOS TO KLASIKO PEIRAGMA ENANTI TOU ANTIPALOU.OSTOSO EDO THA HTHELA NA SOU DOSO MIA SYMVOULH.AN PRAGMATIKA THELEIS NA DIEKDIKISEIS THN NIKH DEN EXEIS PARA NA KANEIS ENSTASH KATAGELONTAS THN ANITHIKH SYMPERIFORA.TOU ANTIPALOU.GIA TO AN THA THN KERDISEIS THEORO OTI DEN EIMAI O ARMODIOS GIA NA TO APANTHSO.MALLON KALUTERA NA ZHTOUSES THN GNOMH TOU SOTHRH.TO EPIASES TO UPONOOUMENO E;KALH ANASTASH PAIDIA KAI YGEIA PANO APO OLA.
kostaki_peev
kostaki_peev
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  gavsot Κυρ Απρ 27 2008, 09:42

Επειδη διαβασα ολη την δικογραφια,πλεον αγω το C.A. Σωτηρης (το πιασατε το υπονοουμενο) βγαζω την εξης ετυμηγορια.
1ον: Αν και ημουν παρων στα πρωτα τρια παιχνιδια( βλεπε εκσπερματωσεις),δεν γνωριζω αν ο Δημητρης βρισκοταν σε γονιμη περιοδο για να γινει η τεκνοποιηση,αρα δηλωνω αναρμοδιο να κρινω... Laughing Laughing Laughing

2ον: Οι ενστασεις και οι δικαιολογιες οτι δημιουργηθηκε ωυχολογικος πολεμος και φασαρια και παρομοιες παπαριες,απορριπτονται ως εκπροθεσμες διοτι εχουμε Πασχα και το Πασχα ολα συγχωρουνται.

3ον: Για οποιον δεν το γνωριζει,οι Εκκλησιες ειναι μερος προσευχης και οχι τεκνοποιησεων.Για τον λογο αυτο και ο επαναληπτικος που οριζει το δικαστηριο θα διεξαχθει και παλι στο καφενειο...

4ον: Οι κλαψομουνες(ετσι Κωστακη...) ας κανουν κανα συλλαλητηριο μπας και δικαιωθουν...

Το C.A.Σωτηρης ελαλησε...
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  pacino Κυρ Απρ 27 2008, 20:22

ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΩ ΓΙΑ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΝΤΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΟΥΝ ΓΡΑΦΙΚΟΙ....clown clown

ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΕΞΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ...ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ κ.κ. ΜΩΡΑΛΗ ΚΑΙ Σ.ΚΟΚΚΑΛΗ Twisted Evil ΚΑΙ Β.ΓΚΑΓΚΑΣΤΗ bounce

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΩΣ "ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ"...Η` DUTY FREE ΔΗΛΑΔΗ Ο ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ...Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΩΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ... afro

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ....ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Razz Razz ...ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ... bounce
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  pacino Κυρ Απρ 27 2008, 20:23

ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΧΟ Η ΟΠΟΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΣΟΝΟΥΠΟ Very Happy

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΟΤΗΤΑ....ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ.... Cool Cool
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty ΝΕΟ ΣΚΟΡ

Δημοσίευση  pavlos Κυρ Απρ 27 2008, 23:09

ΜΕΤΑΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΥΛΟΥ-ΚΑΡΛΙΤΟ(ΣΚΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ). ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ...2-0 ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ Ο ΚΑΡΛΙΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΠΙΤΕΘΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. tongue
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty Απ: Παυλος - Καρλιτο

Δημοσίευση  gavsot Δευ Απρ 28 2008, 09:21

Ρε αρχηγε,παλι πελατη βρηκες...;Και μαλιστα κλαψομουνα;;;; Πω πω ρε παιδι μου ,τι ειναι αυτη η κατασταση,ουτε το Πασχα δεν θυσιαζεσαι για τους πελατες σου....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧα!
Υ.Σ.: Το μονο που σου απεμεινε ειναι να γινεις γραφικος και σαν τον Ντεμη τον Βανδη...πιο κατω απο εκει δεν υπαρχει...ενταξει συνεταιρακια;;

Υ.Σ.2: Σε περιπτωση που ουτε αυτο σε ικανοποιησει,μπορεις να παιξεις στην δραματικη σειρα..." Ριμπο 4: το πρωταθλημα ειναι δικο μου"
Και κλαμα ο βραζιλιανος ρε παιδακι μου.......
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παυλος - Καρλιτο Empty ΕΚΠΛΗΞΗ

Δημοσίευση  pavlos Δευ Απρ 28 2008, 17:22

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΡΙΒΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΑΡΛΙΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΣΚΑΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ. ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΥΤΟ...ΑΧΑΧΑΧΑΑΑ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΠΑΥΛΟΣ 2 - ΚΑΡΛΙΤΟ 1. scratch
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης