Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ Empty ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ

Δημοσίευση  pavlos Τετ Μάης 07 2008, 22:13

Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ (ΓΙΑΝΝΗΣ) ΚΕΡΔΙΣΕ 3-2 ΣΤΟ ΣΚΑΚΙ ΤΟΝ ΚΑΡΛΙΤΟ (ΔΗΜΗΤΡΗ) ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!
ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΡΛΙΤΟ ΚΑΙ ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΤΣ ΕΛΕΙΞΕ ΙΣΟΠΑΛΟ 1-1.
Η ΠΑΡΤΙΔΑ ΤΟΥ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΛΙΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΘΕΙ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ. ΕΝΩ Ο ΚΑΡΛΙΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΩΤΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΣΕ 3,4 ΚΙΝΗΣΕΙΣ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠ ΕΞΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Ο ΚΑΡΛΙΤΟ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΟ 9 BALL CLUB. ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΕΤΣΙ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ ΚΑΘΩΣ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ Empty Απ: ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ

Δημοσίευση  gavsot Πεμ Μάης 08 2008, 08:58

Ηθικο συμπερασμα: Ο Καρλιτο εγινε το "π...ανακι" του Ταλιμπαν και του 9ball στο σκακι... Πουλημενε Καρλιτο,αυτα ουτε ο Κοκκαλης δεν τα κανει...απο εδω και περα ετσι θα σε φωναζω,Κοκκαλητο...χοχοχο
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ Empty Απ: ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ

Δημοσίευση  pacino Παρ Μάης 09 2008, 15:24

ΕΠΕΙΔΗ Η ΣΙΩΠΗ ΕΚΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΩΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ...ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΚΑΚΙ Suspect

ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΡΑΛΗΦΘΗΚΕ Η ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ 2-1 ΕΠΙ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΘΗ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ Ο "ΔΑΙΜΩΝ ΤΟΥ ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΟΥ".....ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΕΙ afro

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΞΑΓΟΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΑΡΤΙΔΕΣ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΝΟΥΜΑΙ....ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ "CHAMPIONSHIP MANAGER"...ΑΠΛΑ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟ "ΤΡΕΛΟ" ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ affraid

ΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΜΨΥΦΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 3-2 ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ 2-1 ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑ...ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΑΝΑΔΥΚΝΕΙΟΜΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΑΡΙΣ ΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΚΟΛ Twisted Evil

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ......ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΩ.... king

Υ.Γ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ ΜΙΝΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ....ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ....Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΝΙΚΗ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ....ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΞΙΑ....

ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΞΙΑ ΣΤΟ ΝΙΚΗΤΗ...ΓΙ`ΑΥΤΟ Η ΝΙΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ.... pirat
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ Empty Απ: ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΟ

Δημοσίευση  pavlos Παρ Μάης 09 2008, 21:53

Το διαδυκτιακο καφενειο χτυπηρε παλι!!!
Μεσω ιντερνετ και ενω καθομασταν στο ιδιο τραπεζι παιζαμε με 2 κομπιουτερ γιατι το σκακι το ειχαν πιασει 2 ασχετοι...πηρα παλι μεγαλη νικη επι του Καρλιτο με 2-0 και μια ισοπαλια. Φτανει πια γιατι νομιζω οτι θα αρχισει στον Καρλιτο να αρεσει ο ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ. ΔΗΛΑΔΗ, ΜΠΑΚ και ΛΑΒ και ΑΣ !!!!!!!!!!!!! χααχαχαααααααααααααααααααα
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης