Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

KALOKAIRINOS PROORISMOS

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

KALOKAIRINOS PROORISMOS Empty KALOKAIRINOS PROORISMOS

Δημοσίευση  kostaki_peev Δευ Ιουν 23 2008, 21:48

LOIPON ALANIA MIAS KAI EXOUME MPEI EPISHMA SE PERIODO DIAKOPON KAI TA THERMOMETRA ANAIVENOUN PROTEINO NA DOSOUME OLOI MAS TIS PROTASEIS MAS GIA TON PROORISMO TON DIAKOPON MAS.KSEKINO EGO LOIPON KAI PROTEINO STA FILARAKIA TOU FOROUM DIAKOPES STHN EIPHRO.GIA FOTOS PSAXTE STO GOOGLE MERH OPOS PARGA ,POTAMI AXERONTA,KARAVOSTASI,PORTO KATSIKI STHN LEUKADA,LOUTSA ME PARALIA 7 KM KAI KATAPLHKTIKH AMMO,NIKOPOLH STHN PREVEZA KAI ALLES 15 PARALIES OLES SE APOSTASH MIAS ORAS.PERIMENO DIKES SAS PROTASEIS AN KAI PRAGMATIKA TETOIO SUNDIASMO THALASAS KAI VOUNOU SE TOSO MIKRH APOSTASH MONO STO PHLIO MPOREIS NA VREIS ALLA KAI EKEI DEN EXEIS TOSES POLLES EPILOGES.
kostaki_peev
kostaki_peev
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KALOKAIRINOS PROORISMOS Empty Απ: KALOKAIRINOS PROORISMOS

Δημοσίευση  pavlos Δευ Ιουν 23 2008, 22:32

ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΗ ΦΕΤΟΣ ΣΡΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΔΙ. ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΛΕΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕΡΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠ ΟΤΙ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ...
ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΟΜΩς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ...
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KALOKAIRINOS PROORISMOS Empty Απ: KALOKAIRINOS PROORISMOS

Δημοσίευση  gavsot Τρι Ιουν 24 2008, 12:11

Εγω φιλαρακια μου καλα,δυστυχως η ευτυχως για γαμηλιο ταξιδι παω Τυνυσια...πολυ ομορφα και ακομα πιο οικονομικα...
Αν καταφερουμε να [αμε και στην Ελλαδα καπου,σας προτεινω ανεπιφυλακτα ενα νησι: ΣΙΦΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! Ο δικος μου παραδεισος...

Υ.Σ.: Φιλε Κωστα,επειδη τα πιο πολλα απο τα μερη που προτεινες τα εχω επισκεφθει,ενα εχω να πω: ΜΑΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!! Για οποιον του αρεσουν ι διακοπες με αυτοκινητο και να κανει αποστασεις ειναι μαγικα...και οχι πολυ ακριβα!!!
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KALOKAIRINOS PROORISMOS Empty Απ: KALOKAIRINOS PROORISMOS

Δημοσίευση  kostaki_peev Τετ Ιουν 25 2008, 19:02

KALA RE SOTO TUNISIA SE EFTASE H GUNAIKA.EGO THN DIKIA MOU THN GELASA.MEXRI THN KEFALONIA THN PHGA KAI AUTO GIA MIA EVDOMADA MONO.ETSI SE THELO RE PATA PODI APO THN ARXH......SAN EMENA KSEREIS ESU.POTE EINAI O GAMOS EIPAME:
kostaki_peev
kostaki_peev
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KALOKAIRINOS PROORISMOS Empty Απ: KALOKAIRINOS PROORISMOS

Δημοσίευση  pavlos Τετ Ιουν 25 2008, 19:11

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΗΤΟΣ...ΕΠΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ DREAMS,,,axxaxaaaaaaaaaaaaaaaa
ΤΗΣ ΕΙΠΑ...ΤΡΩΣ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΠΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΠΙΛΙΑΡΔΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΑΘΗΝΑ!!! ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ 9 BALL CLUB, ΑΛΛΙΩΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΝΑΜΕ!!! bom
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KALOKAIRINOS PROORISMOS Empty Απ: KALOKAIRINOS PROORISMOS

Δημοσίευση  gavsot Πεμ Ιουν 26 2008, 09:16

Ασε ρε φιλε,τετοια παντοφλα σαν τη δικια μου με 10 ποντους τακουνι δεν πρεπει να εχει φαει αλλος ανδρας!!!!!!!! Και ακομα δεν εγινε και ο γαμος!!! Μετα την βλεπω να με κυνηγαει με κανα μαστιγιο αμα δεν ακουω.... Την αλλη Κυριακη ειναι το...Μυστηριο!!!!!!!!!!!!
Παυλαρα Θεε,με τετοιο μηνα του μελιτος σε παντρευομουν και εγω!!!! Ηταν και αυτο μερος του " παρε λιγα κιλα και μαθε Ελληνικα" σχεδιου σου???
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης