Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλο ταξιδι...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλο ταξιδι... Empty Καλο ταξιδι...

Δημοσίευση  gavsot Πεμ Ιουλ 17 2008, 10:14

Σημερα ειναι η πρωτη φορα που θα γραψω κατι τοσο λυπημενο και στεναχωρο και ας μην θελω!! Σημερα κυριοι και κυριες,φιλοι του φορουμ,αναχωρησε οριστικα και αμετακλητα απο την Βουλγαρια ενας απο τους ελαχιστους πραγματικα φιλους μου και ανθρωπους που εμενα προσωπικα μου εδιναν κουραγιο να συνεχιζω σε αυτην την αυτοεξορια.Ο Καρλιτο (κατα κοσμον Δημητρης Θεοχαρης) τωρα που γραφω ειναι στο λεωφορειο για Αθηνα μετα απο μια μακρα περιοδο της ζωης του εδω στο Πλοβντιβ. Δεν ξερω σε ποσους αλλους θα λειψει τοσο πολυ,εμενα παντως μου λειπει ηδη αφανταστα...
ΦΙΛΕ,σου ευχομαι οτι καλυτερο στο δυσκολο κομματι της ζωης σου που τωρα αρχιζει και να ξερεις οτι εδω,1000 χλμ. μακρυα απο το σπιτι σου,υπαρχουν ακομα ανθρωποι που σε αγαπανε και που ειναι πραγματικα ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ!!!!!!! Μακαρι να συναντηθουμε παλι συντομα και απο κοντα,γιατι ειμαι σιγουρος οτι τουλαχιστον απο το Φορουμ η παρουσια σου δεν θα λειψει ποτε...

Καλα να περνας αδελφε μου.....
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλο ταξιδι... Empty Απ: Καλο ταξιδι...

Δημοσίευση  pacino Σαβ Ιουλ 19 2008, 18:18

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ!!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...
ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ,ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ...
ΕΓΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙ ΗΔΗ...
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΟΛΟ.....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ....!!!!!!
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης