Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

toumpa e??????????????

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty toumpa e??????????????

Δημοσίευση  del_piero10 Κυρ Αυγ 03 2008, 16:01

plirofories diareusan apo egkires piges oti 6 auoustou sto filiko agwna PAOK-udinese tha parevrethei gia prwti fora o megalos KARLITO!!!!!
ekei tha eimaste na ta poumeeee etsi karli???
del_piero10
del_piero10
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  pacino Κυρ Αυγ 03 2008, 19:09

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ....ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ Cool
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  manoraios Κυρ Αυγ 03 2008, 20:29

kai egw tha mai ekei paidia..!!karlito etoimasou na ziseis mia mageutiki vradia stin saloniki,se mia apisteuti atmosfaira kai dipla se enan siglonistiko lao..!!!
oloi ekei!!! cheers cheers cheers
manoraios
manoraios
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008
Ηλικία : 39

http://www.myspace.com/manos2323

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  pacino Κυρ Αυγ 03 2008, 22:57

manoraios έγραψε:kai egw tha mai ekei paidia..!!karlito etoimasou na ziseis mia mageutiki vradia stin saloniki,se mia apisteuti atmosfaira kai dipla se enan siglonistiko lao..!!!
oloi ekei!!! cheers cheers cheers

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΕΤΣΙ???? Smile

ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΠΑΟΚΑΡΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ bom drunken Sleep
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  manoraios Δευ Αυγ 04 2008, 11:06

e twra mas prosvaleis..toulaxiston emena!!afou xes manos kai poto den ta pame kala.. Laughing Laughing
alla afou tha ertheis esu kai afou tha pame na doume kai tin paokara mas,ante kommatia na ginei tha piw ena potaki..alla mexri ekei,na kses!! bounce
parapanw den mporw...!!!

opou 8es tha pame re..min masas..!!
manoraios
manoraios
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008
Ηλικία : 39

http://www.myspace.com/manos2323

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty ...

Δημοσίευση  shadow rx Δευ Αυγ 04 2008, 14:47

Karlito kai ta miala sta kagkela paidia!!! oloi stis 6 tou mina tha parevrethoume sto nao mas!!! kai exw trela (alla poli trelaaaaaaaaaaaaaa....den paei allo) mes sto mialo (kai exw min sou pw)!!!! enoimerwste me gia eisitiria ean thelete...posoi tha maste na vrw kai alla an xreiastei...exw idi tria!!!! karli kalo dromo na exeis...kai min dianoitheis na mou fereis antiriseis...xereis esi!!! Twisted Evil

shadow rx
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008
Ηλικία : 115
Τόπος : MIA VRADIA STO LIVERPOOL...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty potaki....

Δημοσίευση  enigma Τρι Αυγ 05 2008, 23:26

epeidh o paok sas den me endiaferei eidika ustera apo tis metagrafes pou ginode kai anamenode sto limani exw na kanw mia erwthsh.....gia potaki ti wra tha pate????kai pou???mhpws kai mporesw na erthw.....filia se olous kai sovareuteite epitelous.....mia outopia einai h kalh poreia tou paok.....oso kales kai an einai oi metagrafes tou mprosta se autes pou ekanan oi meglaes omades den einai oute mia trixa.....kai mazi tha to vlepoume olh th xronia sto 9ball pou tha vrizete pali kai tha ekneurizeste...gia auto kade kana mpanaki,peite kana potaaki.....kade maurizmataki kai afhste ta aspromaura nea giati pali mono mura tha einai sto telos....ektos kai an oi filodoxies sas einai san autes tou alki....na vgeite poio panw apo ta skoulikia....pou kaI PALI DUSKOLO...ADE KAI PALI FILI KAI MOU LEIPSATE OLOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Laughing Laughing Laughing
enigma
enigma
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty ...

Δημοσίευση  shadow rx Πεμ Αυγ 07 2008, 17:37

Loipon epeidei den maresei na ginomai airetikos,alla opws leei kai i parimia "ithele i pout@na na kriftei...",etsi kai gw apla tha pw pws kanenas den einai eidimonas kai se kanenan tomea...apla kapoioi ta katefernoun "edw" alloi "ekei" kai paei legwntas...etsi loipon epeidei aploustata otan den katexw kati lew pws den einai tis "dinamikis" mou kai an den me pairnei katholou kanw moko i koinos to voulwnw...giauto to logo oswn afora ta athlitika gegonota pou ginonte kai simvainoun girw mas thelw na pisteuw pws mporw na ekferw gnwmi,oxi se ola,alla se para polla themata!!! kai epeidei opws exw xananaferei epanilimenws pws me atoma pou den gnwrizoun kala,oxi den sizitaw,apla den mporw na dextw tin arnitiki kritiki tous kai apla kanw xavale otan i sizitiseis exoun na kanoun me auta ta xwrafia!!! etsi loipon tha thela na rwtisw prwta apola an o kirios talimpan gnwrizei ti sxima exei mia mpala,kai auto einai en meri ena ritoriko erwtima,alla me tetoia atoma ta opoia exoun mono glwssa tha ithela na akousw kai tin apantisi tou...istera tha thela na rwtisw ean apo oles tis metagrafikes kiniseis tou olimpiakou o talimpan gnwrizei estw kan ti xrwma exei o kathe paiktis i estw apo pia xwra katagetai...gia to pou epaize kai se ti thesi oute logos na ginetai!!! epomeno erwtima einai -me perissi periergeia mou- ean o talimpan exei dei tin omada tou se panw apo 50 oloklirous agwnes sti zwi tou,i apla exei ta gouria tou kai protimaei na vlepei mono to teliko apotelesma tis omados tou??? ena epomeno erwtima kai arketa epikairo einai ean,lew ean, etixe stis 6-08-08 na sintonisei to dekti tis t.v. tou sto kanali tis net kai an para-kwlou-thise katholou ta "margaritaria" tou prwtathliti ellados,i ean, lew ean katalathos etixe na einai sintonismenos sto kanali tis novasports 2,kai eide ta "xalia" mias mikris omadoulas pou tixainei o idios na krazei sinexeia,asxeta ean "katexei" i oxi...?!?!?! etsi loipon kleinwntas tha thela na rwtisw ean o talimpan exei skopo fetos pou o megalos olimpiakos exei kanei mia treli "armada" etoimi na prwtagwnistisei se ellada kai eurwpi,ean,o idios kathoti fanatikos exei skopo na stirixei to katapliktiko proedro tis omados tou kai kinithei gia tin agwra kapoiou eisitiriou diarkeias sto petalo tou karaiskaki...???
lol! Laughing drunken Shocked !!!!

y.g. talimpan xereis oti se agapaw poli kai oti lew den einai kakia,apla ena "piperato" sxolio... filia polla agorina mou!!!!!!!!!
bounce cheers !!!!

shadow rx
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008
Ηλικία : 115
Τόπος : MIA VRADIA STO LIVERPOOL...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  pacino Παρ Αυγ 08 2008, 10:52

enigma έγραψε:.....kade maurizmataki kai afhste ta aspromaura nea

ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ....ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΚΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Very Happy Very Happy Very Happy
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  enigma Σαβ Αυγ 09 2008, 09:34

ti sxhma exei h mpalao kurios taliban xerei polu kala....to na gnwrizw oles tis omades kai tis vathmologies b skwtias g olandias den to kanw....an auto me kanei na eimai asxetos e tote eimai.....alla me thn ligh mpala pou xerw opws leei o kurios alkis mporw na pw oti autos o kapoios leto pou dn xerw kan to xrono tou thn wra pou o paok epaize me oudineze evgaze matia!autos o kurios doudou pote de tha erxotane ston paok....opws kai auth h fthnh metagrafh twn deka ekatomuriwn eurw apo ton idio ton alki xaraktiristike san paixtara otan evlepe ta videakia tou......kai epeidh kalutera na milame sto ghpedo tha ta poume me thn kainourgia xronia.....kai parakalw oi atakes den milaw me atoma pou den gnwrizoun na perioristoun sto proswpo tou swthraki apo th mukono....... Very Happy Very Happy Very Happy mhtsara den paizei na me pareis sto maurisma an kai sto euxomai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!filia!
enigma
enigma
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  enigma Σαβ Αυγ 09 2008, 09:40

epishs tha ithela na prosthesw oti an exw glwsa ta kupela mas kai ta telika mas apotelesmata me kanoun kai exw....xairomai kai exw thn euxaristhsh na vlepw thn poreia ths omadas mou olh th xronia me ta kala kai ta kaka kai na xairomai h na lupamai h na tsadizomai epi tou sunolou kai oxi na zw gia an tha nikhsw ton paok opws kanoun orismenoi.....alla kai oute na thumamai oti eimai olumpiakos otan den exw logo h aformh na asxolithw me thn eurwpaiki mou omada(liver..).......a kai alkouli epeidh malon den katalavaineis apo plaka otan ta diavaseis auta mhn neuriaseis polu kai an neuriaseis valorian einai h lush Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
enigma
enigma
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty ...

Δημοσίευση  shadow rx Σαβ Αυγ 09 2008, 11:10

OK tali exeis apolito dikio...den tha asxoleithw peraitero!!! egw o lathos,esi o prwtathlitis...de variesai...!!! apla den mou apantises se dio erwtimata mou...otan sto telos kathe xronias exete kataktisei to prwtathlima,einai poli logiko na panigirizeis kai na xairesai gia tin omada sou.exeis anarwtithei omws pote poioi paiktes sou edwsan tin prwtia i apla panigirizeis??dioti efoson ton aneferes (to swtiraki) ginesai idios kai xeirwteros twra...otan akomi pisteueis pws o nikopolidis einai mesa stous 5 kaliterous termatofilakes stin eurwpi...kai an exw adiko pes to mou...!!! mou epitrepeis etsi??? Laughing lol! Twisted Evil !!! episeis den mou eipes an pariggeiles to eisitirio diarkeias sto petalo tou olimpiakou?!?!?! affraid !!! oso gia to an para-kwlou-theis tous agwnes tis omadas sou asto na to gnwrizoume kala oloi oi ipolipoi...ektos kai an tous parakoloutheis mesw internet dioti kathe fora pou exei mpala to diadiktio sou travaei tin prosoxi kai oxi i katapliktiki omada tou olimpiakou!!! oso gia ton leto xalali sou...apla pes mou pou epaize prin erthei daneikos ston olimpiako???dioti egw den ton xerw oute ex opseos ton paikti!!! magos mou eipan oti einai...pes mou ligo kai apo pou katagetai dioti oute auto to gnwrizw...!!!! cherry !!! oso gia to an den mporw na asxoleithw me tin prwti kai xanalew prwti omada tis kardias mou ase na to xerw egw kalitera...mipws thimasai katholou kamia omada stous omilous tou champions league na termatizei me 10 vathmous kai na min pernaei??? xaaxaxaxaaxaxaxa!!!! kai oloi na fwnazoun tote rivaldo kai 0-1!!!! alla meta??? tespa egw sto mono pou ithela na kataliksw einai pws otan tha "anevei" o prwtathlitis elladws na paixei me ton paok den tha ton vrei me anoixta ta podia opws sxedon panta simvainei!!!

i.g. kali xronia na exoume kai agwnistiki kai oti allo theletai...!!! Very Happy !!!
i.g.2. talimpan ean pires to diarkeias idi vgale kamia foto apo tin atmosfaira sto karaiskaki na doume kai emeis oi asxetoi.... clown !!! xxaxaxax!!!
i.g.3. tali kane kanena mpanaki dioti o karli einai antagwnistis pia!!! oso gia valirian ta krataw gia auta pou tha dw stis paralies...ekei sigoura tha mou xreiastoun!!! ante filia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shadow rx
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008
Ηλικία : 115
Τόπος : MIA VRADIA STO LIVERPOOL...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty Απ: toumpa e??????????????

Δημοσίευση  enigma Σαβ Αυγ 09 2008, 11:25

gia na sou apodeixw oti xerw apo mpala mhpws na sou pw kai ti kaltses foraei o leto??? Laughing Laughing Laughing nai o nikopolidis gia mena einai....otan sou edwse to eurwpaiko na fadtw den sou arese!!!oso gia ton leto to oti den ton krathse i omadas ou giati deb eixe adeia ergasias se kanei tra na gelas alla an epaize se esas tha htane paixtara.....oso gia to diarkeias ligo duskolo afou menw voulgaria...protimw na enisxuw thn mpouti opws me emathe o koumparos mou....a oso gia sena sou eipa mh pareis diarkeias dwse se emena ta lefta kai kathe foraq pou tha phgaineis tha sou vgazw egw eishthrio Laughing Laughing Laughing Laughing oso gia ton olympiako afou opws les xereis kai mh les xeroume giati maz milame tha eprepe na xereis oti thn proigomenh xronia gia paradeigma den exasa kanenan agwna ellada eurph....a enan eixa radevou Laughing Laughing Laughing Laughing toa xereis tosa le gia auto kaluteraq opws eipes mhn to sunexisoume.....aplana xereis giati logo stoixhmatos exeis mperdeutei ligo....to an xerei kapoios apo mpalah an uposthrizei thn omada kai pws den krinetai apo to an xerei th marka mpoxerakia foarane h poia gamane ....ade kai kalimera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
enigma
enigma
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty hi....

Δημοσίευση  enigma Σαβ Αυγ 09 2008, 11:32

alkouli xereis oti se agapaw poli kai oti lew den einai kakia,apla ena "piperato" sxolio... filia polla agorina mou!!!!!!!!!
!!!!
enigma
enigma
Αδελφος

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toumpa e?????????????? Empty ...

Δημοσίευση  shadow rx Κυρ Αυγ 10 2008, 13:50

re si tali piwma isoun otan egrafes???den vgazw lexi re file...ektos apo kapoia ta opoia einai emfanws katanoita...
twra oso gia to an o leto paizei i den paizei sti liverpool asto...ton paikti ton exw dei kai se 6-7 agwnes...einai paixtaras...to giati den mporei omws na paixei tha thela na mou to peis esi...???kai oso gia to nikopogleifti...pisteuw pws einai o teleutaios apo autous pou prosferan stin poreia mas gia to euro prin 4 xronia!!!
ase diladi na min milisw gia to fetino tou euro...itan oxi o MVP kathe agwna,alla o MVD...(most valuable dick!!!!) rabbit jocolor cheers drunken !!!!!!!!!!!

shadow rx
Κολλητος

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008
Ηλικία : 115
Τόπος : MIA VRADIA STO LIVERPOOL...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης