Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

quiz!!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty quiz!!

Δημοσίευση  pacino Σαβ Αυγ 30 2008, 20:57

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ????...ΝΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

[img]quiz!! Strato10[/img]
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  pavlos Σαβ Αυγ 30 2008, 22:54

ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΑ Η ΣΤΟΛΗ!!! ΜΗ ΠΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ...ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΣΟΥ!!! ΒΛΕΠΕΙΣ 33 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΤΣΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΣΒΗΣΑΝ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ. 37 ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... Suspect
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΟΕΜΒΡΙΟ 1976 (125 ΣΕΙΡΑ) ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΣΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 1979...
ΜΟΝΙΜΑΔΕΣ... rendeer ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! cyclops
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  pacino Κυρ Αυγ 31 2008, 14:08

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ...ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Rolling Eyes

ΜΠΑΙΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΒΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ....ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ.... scratch

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ 9BALL ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΥΛΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΦΘΙΝΟΠΟΡΟ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ....ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ Rolling Eyes

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  gavsot Δευ Σεπ 01 2008, 08:51

quiz!! Dsc00011


Τελευταια φωτο Καρλιτο απο Κορωπι,λιγες ωρες πριν επιστρεψει στο στρατοπεδο μετα απο αδεια ορκωμοσιας!! μακαρι να ειχα και εγω τετοιο τροπικο μαυρισμα!!!!!! Κακοπερναει ο καημενος..........

Γεια σου ρε Καρλι...να περνας καλα οπου και να εισαι!!!
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  pavlos Δευ Σεπ 01 2008, 23:08

ΕΜΕΝΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΑΚΡΑΟΥΝΤ!!! ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΘΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΡΕ ΚΑΡΛΙΤΟ... Razz
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  pacino Σαβ Σεπ 06 2008, 12:57

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ cheers ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΠΙΑ ΣΤΟ ΠΛΟΒΝΤΙΒ ΕΤΣΙ???

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ Σ/Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΙΑΒΟΛΟΒΔΟΜΑΔΑ (ΠΟΡΕΙΕΣ 13 ΧΜ,ΣΤΟΙΒΟ ΕΜΠΟΔΙΩΝ,ΒΟΛΗ,3 ΘΑΛΑΜΟΦΥΛΙΚΙΑ ΚΤΛ Shocked ) ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ pale

ΣΤΙΣ 16 ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 18 ΦΕΥΓΕΙ Ο ΕΒΡΟΣ ΚΑΙ 19 ΤΑ ΝΗΣΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΑΝΑΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Question

ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ...ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ Rolling Eyes

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΡΕ???? ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η "ΚΡΕΠΑ-ΚΡΕΠΑ" Question

ΠΑΥΛΑΡΑ ΕΣΥ ΤΑ ΚΟΝΕ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕΣΙΤΗ Laughing Laughing Laughing
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  pavlos Σαβ Σεπ 06 2008, 22:25

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ!!!
ΜΗ ΜΑΣΑΣ...ΝΗΣΙΑ η ΜΑΡΙΤΣΑ χααχαα ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΥΜΝΟΣΤΗΘΕΣ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ,,,ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΧΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!! χαχαχαααααααα I love you
pavlos
pavlos
MASTER

Αριθμός μηνυμάτων : 326
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2008
Ηλικία : 67
Τόπος : PLOVDIV

http://pavlos-story.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

quiz!! Empty Απ: quiz!!

Δημοσίευση  gavsot Τρι Σεπ 09 2008, 08:57

Αδελφε μου καλημερα και καλα να περνας!! Ελπιζω πλεον να συνηθισες στη μαλακια του "οπλου" και να περνας καλυτερα.Εγω σου γραφω σημερα γιατι παιζει ενα καταπληκτικο σεναριο που θα διναμε τα παντα για να συμετεχεις και εσυ: Σαββατο παμε με ΓΑΥΡΟ-Ταλιμπαν στην Ξανθη και βλεπουμε τον Κροκους και καπακι φευγουμε για Σαλονικα διανυκτερευση εκει,το πρωι καφεδακι Αριστοτελους,μαλαματινες και μεζεδες το μεσημερι,και το βραδυ...ωωωωωωωω ΠΑΟΚΑΡΑ εχω τρελα μες στο μυαλο.........Τετοιο ποδοσφαιρικο σ/κ με φιλαρακια δεν το ειχα καν φανταστει στο μυαλο μου!!! Και κυριως χωρις τις γυναικες!!! Να καθαρισει λιγο το μυαλο μας.... cheers cheers cheers
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης