Μεταξυ φιλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ Empty ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ

Δημοσίευση  pacino Κυρ Απρ 13 2008, 05:04

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!!!!!!!!

ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ Η ΟΜΟΨΥΧΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΙΚΗΤΗ....ΚΑΘΕ ΣΤΑΓΟΝΑ ΙΔΡΩΤΑ ΑΞΙΖΕΙ....2 ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΟ...

ΔΥΟ ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ...

Υ.Γ.1 ΗΤΑΝ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΚΟΛΠΟΣΤ ΚΑΘΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΠΑΛΑ "ΑΠΟ ΤΗ ΤΡΥΠΑ ΤΗΣ ΒΕΛΟΝΑΣ"....ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΜΕ ΤΖΙΝ....ΑΞΙΟΣ!!!

Υ.Γ.2 ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ...ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ ΠΙΣΩ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ pirat
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ Empty Απ: ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ

Δημοσίευση  gavsot Δευ Απρ 14 2008, 08:44

Υ.Σ. 3: Και καλα που κλεινεις την καριερα σου εδω στη Βουλγαρια τοσο νωρις...ο Παναθηναικος σε περιμενει για να λυσει τα αμυντικα του προβληματα μια και καλη αγαπητε αδελφε Καρλιτο...( Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
ησουν ο καλυτερος παικτης...τους!!!!!!!!!!!!!!!
gavsot
gavsot
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ....Το Πλοβντιβ δεν το μετραω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ Empty Απ: ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΙΩΝ-ΝΕΩΝ

Δημοσίευση  pacino Δευ Απρ 14 2008, 12:17

ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.... Razz ....ΘΑ ΓΙΝΩ Ο ΝΕΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ Suspect ....

ΑΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ...ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΟΤΕ....ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ

Υ.Γ. ΤΖΙΓΓΕΡ ΠΟΥΛΑ
pacino
pacino
Αρχηγος

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης